Dlatego warto pracować w Comapi

Wyobraź sobie rozwój świata komunikacji tekstowej
A teraz wyobraź sobie, że masz na to wpływ

tag_faces

Pasja

Jesteśmy pasjonatami tego co robimy. Realizujemy rozwiązania oparte o technologie komunikacyjne SMS, Chat, Inbox, App Messaging, Facebook Messanger, WhatsApp, Viber i inne.

build

Unikalna technologia

Posiadamy 16 lat doświadczenia w budowaniu zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych.

trending_up

Rozwój

W Comapi możliwości twojego rozwoju są nieograniczone i w dużej mierze to Ty o tym decydujesz.

Podejście projektowe

Wysoki standard pracy jest dla nas priorytetem. Do rozowju naszego biznesiu podchodzimy projektowo.

thumb_up

Atrakcyjne warunki

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, nowoczesne narzędzia pracy, kulturę organizacji nastawioną na przedsiębiorczość, rozwój i osiąganie celów, a także pakiet benefitów.

public

Zasięg globalny

Obecnie działamy w Polsce, Wilekiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Australii.

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje zadania?

  • Nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie prezentacji i negocjacji z Klientami
  • Realizacja budżetu sprzedaży
  • Przygotowywanie analiz, planów i raportów biznesowych
  • Stała analiza potrzeb klientów oraz aktywne uczestnictwo w zwiększaniu efektywności procesów sprzedaży
  • Udział w tworzeniu i rozwoju działań marketingowych Comapi

Czego wymagamy?

  • Min. 5 lat doświadczenia w dziale sprzedaży w branżach telekomunikacja/internet/IT
  • Zaangażowanie, cierpliwość i skupienie na osiąganiu założonych celów
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy z danymi
  • Znajomość potrzeb klientów oraz usług z obszaru komunikacja tekstowa/mobile/internet
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Komunikatywność i dobra praca w zespole
  • Przedsiębiorczość i inicjatywa w działaniu
  • Empatia i otwarte podejście do klientów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Rozwijającą pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • Kulturę organizacji nastawioną na przedsiębiorczość, rozwój i osiąganie celów
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych/mobilnych
  • Nowoczesne narzędzia pracy, niezbędne do realizacji zadań
  • Wysokie standardy pracy
  • Współtworzenie biznesu w Polsce i zagranicą
  • Pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).